Skyland İstanbul
  • bootstrap slider
1

Toplam 500.000 m²’lik inşaat alanı ile İstanbul’un en büyük, en yüksek ve değerli projelerinden biri olan Skyland İstanbul projesinin jet fanlı otopark havalandırma ve duman egzoz sistemi İMCO tarafından temin edildi.

Skyland İstanbul, Seyrantepe TT Arena’nın yanında, üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle, rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma bir projedir. Proje, toplam alanı 170.000 m² olan 12 katlı kapalı otoparka sahiptir. Kapalı otoparklarının günlük havalandırması ve olası bir yangın anında oluşacak dumanın tahliyesi, VENCO marka jet fanlar ve aksiyal duman egzoz fanları ile yapılacaktır. Projede tek ve çift yönlü olmak üzere 270 adet jet fan ve toplam debisi 1.930.000 m³/h olan aksiyal fanlar kullanılacaktır. Jet fan ve duman egzoz fanlarının tamamı EN 12101-3 standardına uygun F300 sınıfında sertifikalıdır.

Haberler
Turkuvaz Medya Merkezi Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları İmco Sektör Temsilciliklerini Almanya'da Ağırladı. Elite World Asia Hotel ISK-SODEX 2018 Manisa Entegre Sağlık Kampüsü Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü İmco, Wildeboer Fabrika Gezisi Memorial Bahçelievler Hastanesi Skyland İstanbul
© 2017 İMCO. TÜM HAKKI SAKLIDIR.