Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü
  • bootstrap slider
1
1583 yataklı Kamu Özel Ortaklığı (KÖO) yatırım-finansman modeli ile hayata geçirilen proje 750.000 m²’lik alan üzerine inşaa edilmiş olup, 464.000 m² kapalı alana sahiptir. Kapalı otoparkları, helikopter pistleri ve modern tasarımı ile tüm ziyaretçilerine sağlık hizmetini konforlu bir şekilde sunulması hedeflenen Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde VENCO marka fanlar kullanılmıştır.
 
Kapalı otoparkın günlük havalandırması ve olası bir yangın anında oluşacak dumanın tahliyesi için tek ve çift yönlü olmak üzere toplam 97 adet jet fan, 28 adet aksiyal duman egzoz fanı, 16 adet aksiyal taze hava fanı kullanılmıştır. Jet fan ve duman egzoz fanlarının tamamı EN 12101-3 standardına uygun F300 sınıfında sertifikalıdır. Hastane bloklarında ise; toplam 421 adet farklı tip ve özellikte fan kullanılmıştır. 
 
Haberler
Turkuvaz Medya Merkezi Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları İmco Sektör Temsilciliklerini Almanya'da Ağırladı. Elite World Asia Hotel ISK-SODEX 2018 Manisa Entegre Sağlık Kampüsü Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü İmco, Wildeboer Fabrika Gezisi Memorial Bahçelievler Hastanesi Skyland İstanbul
© 2017 İMCO. TÜM HAKKI SAKLIDIR.